jaana

JAANA SALONIEMI
Operations- och anestesisjuksköterska
Injektionsbehandling
Enhetschef
+358 400 97 44 96
jaana@sf-cliniken.fi

0136-ulf2

ULF HYVÖNEN
Specialist i kirurgi
Medicinskt ansvarig läkare
ulf@sf-cliniken.se

inger_mossberg

INGER MOSSBERG
Plastikkirurg
Kirurg

Riika Veltheim

RIIKKA VELTHEIM
Plastikkirurg

ANNA KAISA TOPPALA

ANNA-KAISA TOPPALA
Anestesisjuksköterska

0170-Riitta Koskimäki

RIITTA KOSKIMÄKI
Operationssjuksköterska
Anestesisjuksköterska

Riikka Kontio

RIIKKA KONTIO
Enhetschef för skönhets- och spaavdelningen
Sjukgymnast
Lymfterapeut
Kosmetolog
+358 400 295 133
+46 72 7031 473
riikka@sf-cliniken.fi

0041-Marja Jääskeläinen

MARJA JÄÄSKELÄINEN
Kosmetolog
+358 400 295 133
+46 72 7031 473
marja@sf-cliniken.fi

0100-Raija Miettinen

RAIJA MIETTINEN
Kosmetolog
+358 400 295 133
raija@sf-cliniken.fi

pekka-ruotsalainen

PEKKA RUOTSALAINEN
Idrottsmassör
+358 400 295 133
pekka@sf-cliniken.fi

0006-Salla-Maarit Särkikangas

SALLA SÄRKIKANGAS
Certifierad Massör
Frisör
+358 400 295 133
salla@sf-cliniken.fi

0056-Heidi Uusitalo

HEIDI UUSITALO
Frisör
+358 400 295 133
heidi@sf-cliniken.fi

0053-Jaana Puolamaa

JAANA PUOLAMAA
Receptionist
Kundsupport
+358 400 295 133
info@sf-cliniken.fi