jaana

JAANA SALONIEMI
Operations- och anestesisjuksköterska
Injektionsbehandling
Enhetschef
+358 400 97 44 96
jaana@sf-cliniken.fi

0136-ulf2

ULF HYVÖNEN
Specialist i kirurgi
Medicinskt ansvarig läkare
ulf@sf-cliniken.se

Inger Mossberg

INGER MOSSBERG
Plastikkirurg
Kirurg

Eva Linna

EEVA LINNA
Gynekolog Obstretik
eeva@sf-cliniken.fi

Pekka Rainio

PEKKA RAINIO
Thoraxkirurg
Kärlkirurg
pekka.rainio@sf-cliniken.fi

Leena Halmen

LEENA HALME
Narkosläkare

ANNA KAISA TOPPALA

ANNA-KAISA TOPPALA
Anestesisjuksköterska

Mervi

MERVI TRAST
Operationssjuksköterska

Riikka Kontio

RIIKKA KONTIO
Enhetschef för skönhets- och spaavdelningen
Sjukgymnast
Lymfterapeut
Kosmetolog
+358 400 295 133
+46 72 7031 473
riikka@sf-cliniken.fi

Kaija Paavola

KAIJA PAAVOLA
KM, Estenomi
Handledare
Yrkeslärare
kaija@sf-cliniken.fi

0041-Marja Jääskeläinen

MARJA JÄÄSKELÄINEN
Kosmetolog
+358 400 295 133
+46 72 7031 473
marja@sf-cliniken.fi

pekka-ruotsalainen

PEKKA RUOTSALAINEN
Idrottsmassör
+358 400 295 133
pekka@sf-cliniken.fi

0006-Salla-Maarit Särkikangas

SALLA SÄRKIKANGAS
Certifierad Massör
Frisör
+358 400 295 133
salla@sf-cliniken.fi

0056-Heidi Uusitalo

HEIDI UUSITALO
Frisör
+358 400 295 133
heidi@sf-cliniken.fi

0053-Jaana Puolamaa

JAANA PUOLAMAA
Receptionist
Kundsupport
+358 400 295 133
info@sf-cliniken.fi